Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Firma Profili

Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.

1992 yılından bu yana, VESBO Boru markalı ürünleriyle 75 ülkede hizmet vermekte olan Novaplast, plastik boru sistemleri üreticisi olarak, Türkiye’nin öncü ve saygın kuruluşlarından biridir.

TURQUALITY® programı çerçevesinde, “10 yılda 10 dünya markası yaratmak” vizyonuyla desteklenen ilk ve tek Türk boru üreticisi markası olan VESBO Boru Sistemleri, ülkemizi yurtdışında temsil etmenin haklı gururunu ve sorumluluğunu taşımaktadır. 1.000 kişinin üzerindeki çalışanıyla, Türk ürünlerinin dünyadaki imajını, hakkı olan seviyeye taşıyacak ürün ve hizmet kalitesini üretebilmek için aralıksız olarak gayret göstermektedir.

Firmamızın genel merkezi İstanbul’dadır. Üç üretim tesisimizden, ikisi Türkiye, biri de Malezya’da olup, plastik boru ve ek parçası üretme kapasiteleri toplamda yıllık 90.000 tondur.

Üretim tesislerimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve BS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği kalite belgelerine sahiplerdir.

Türkiye genelinde 3.000’i aşan satış noktası ile geniş bir bayi ağına sahip olan VESBO Boru Sistemleri, Türk boru üreticisi endüstrisinin temel yapı taşlarından biridir.

Singapur, Rusya, Kazakistan, Makedonya ve Fransa ofislerinin de yardımı ile dünya çapında da en geniş bayi ağına sahip boru üreticisi olan VESBO, bugün Avrupa, Uzakdoğu, Orta Doğu, BDT ülkeleri, Afrika ve Amerika’da toplam 75 ülkede tüketicilerin ilk tercihi olmakla övünç duymaktadır.

13mm’den 3300mm’e çapa uzanan geniş boru üretim gamıyla, VESBO Boru Sistemleri, yapı sektörüne yönelik bina içi ve altyapı sularının taşınması konusunda çözümler sunmaktadır. Plastik Tesisat Borusu, PVC  Atık Su Borusu, Sessiz Boru, Yerden Isıtma Borusu, Koruge Boru ve Spiral Sarımlı Boru üretimi yapmaktadır. Dünyanın çeşitli bölgelerinden, mimar, mühendis, müteahhit, tesisatçı ve danışmanlık firmaları VESBO ürünlerini tercih etmekte ve güvenle kullanmaktadırlar.

Üretimde kullanılan PPR, PVC, PE ve PEX hammaddeler uluslararası denetim ve kalite standartlarına sahip petrokimya tesislerinden sağlanmakta olup, VESBO ürünlerinin tamamı, dünyaca kabul görmüş ve onaylanmış test laboratuvarlarından alınmış uygunluk belgeleri, test raporları ve sertifikalarına sahiptir.

20 ülkeden alınmış 30 sertifikamız içerisinde, özellikle Amerika NSF, Almanya SKZ, İspanya AEONOR ve Singapur SISIR sertifikaları kendi ülkelerinin yanı sıra, diğer birçok ülkede de VESBO kalitesinin kanıtı olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Novaplast aynı zamanda, Güney Almanya Plastik Merkezi tarafından verilen onayla ürünleri üzerinde SKZ logosunu koyma hakkı olan birkaç Avrupa firmasından biridir.

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri