Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Toplam Kalite Yönetimi

Toplam kalite yönetim felsefesi ve pratiğinin gelişmesinde birinci derece rol oynayan “DEMING” felsefesinin özünü, “çatışmaya dayalı yönetim” anlayışı yerine “iş birliğine dayalı” yönetim ilkesi oluşturmuştur.Bu felsefenin temelinde ise “birinin kazanabilmesi için diğerinin kaybetmesi gerektiği” şeklindeki hakim düşünce tarzından çok, “kimse kaybetmeden herkes kazansın” düşünce biçiminin yattığıdır.

Peki VESBO kaliteyi nasıl kendi bünyesinde yapılandırır? Cevabı tabi ki sürekli gelişme ve gelişen teknolojiyi takip etmektir. Tüm personelimiz, ürün kalitemizin sürekli iyileştirilmesi, üretimin en az fire ile gerçekleştirilebilmesi çalışmalarının yürütülebilmesi ve sürdürülebilmesi için çalışır.

Gerçek başarıyı kalitede arayan ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan VESBO, kalite sisteminin geliştirilmesi için sürekli eğitim programları düzenlemektedir. Herkesin katılımı ile yapılan bu planlı ve sistematik çalışmalar sayesinde müşterilerimizin istekleri tam ve zamanında karşılanır.

Türkiye ve uluslararası pazarda güvenilir ve lider olmayı kendine ilke edinen VESBO, Türkiye’de TSE, yurtdışında SKZ (Alman Plastik Enstitüsü), DWGV (Alman Su ve Gaz Enstitüsü) gibi dünya çapındaki ünlü kuruluşlardan aldığı kalite belgeleriyle ürün kalitesini, dev projelere attığı imzalarla da üstün başarı ve liderliğini her alanda kanıtlamıştır.

Gelişen Teknolojiyi yakından takip etmek için sürekli çalışan ve araştıran VESBO, daima bir adım sonrasını hedefler. VESBO’nun sürekli araştıran ve yenilikleri keşfetmeye hazır bir ar-ge kadrosu vardır. İşte VESBO düşünen, araştıran ve uygulayan bu kadrosu ile yeniliklerin takipçisidir.

Ürünler

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri