Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Çevre ve İnsan Sağlığı

VESBO boru ve fittinglerinin hijyenik özelliği, insan sağlığını tehdit eden herhangi zehirleyici ve kanserojen katkı içermeyen ham maddesinden kaynaklanmaktadır. Bu özellik Almanya Karlsruhe Üniversitesi -Su Teknoloji Merkezi- DVGW Araştırma bölümünün verdiği belge ile tescillenmiştir.
Çevre ve insan sağlığına büyük önem veren VESBO, üretimini bu çerçevede yaptığı için gurur duymaktadır.

Üretim faaliyetlerini sosyal sorumlulukları çerçevesinde ve çevreye duyarlı olarak yürüten VESBO, bu konuya dünya standartlarının kabul ettiği çevre kuralları ve düzenlemelerinin üzerinde bir hassasiyet göstermektedir.

Öncelikle insan sağlığı, temiz çevre ve kalite bütünlüğü içinde, çağdaş teknolojiyi de takip ederek sürekli iyileştirme sağlamak VESBO’nun vazgeçilmez bir kalite politikasıdır.

NOVAPLAST A.Ş.  olarak, Merkezi Eyüp/İstanbul olan, İzmit/ Kocaeli ve Niğde üretim hatlarında Vesbo markalı U-PVC pis su borusu, U-PVC boru bağlantı parçaları, spiral sarımlı U-PVC boru veya profil, polipropilen random kopolimer sıcak ve soğuk su borusu ve bağlantı parçaları, PE-X, AL-PEX ısıtma sistemi borusu, polietilen koruge boru tasarımı, üretimi, pazarlama ve satışı; bu ürünlerin ithalat, ihracat, gümrük ve dış ticaret işlemleri ile idari organizasyon faaliyetlerinin sunumunu gerçekleştirmekteyiz.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi (Eyüp-Merkez/İzmit Fabrika/Niğde Fabrika)

IS0 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi (İzmit Fabrika)

OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi (İzmit Fabrika)

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri (Eyüp –Merkez, İzmit Fabrika)

 

 

 

1 dogu dostu

Ürünler

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri