Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Yönetim Felsefesi

Kalite Yönetim Sistemi gereğince üst düzey yönetim tarafından belirlenen genel organizasyon yapısında herkesin yetki ve sorumlulukları bir üst amirleri tarafından belirlenerek sorumlularına tebliğ edilir. Organizasyondaki tüm personelin birbiri ile olan iletişimleri ve sorumlu kişi olmadığı zaman uygulanacak olan vekalet sistemi yine bu yapı içerisinde yerini alır. VESBO’nun yönetim felsefesinde bireylerin tek başlarına çaba ve hedefleri değil, o kurumda çalışan herkesin ”biz” kavramı ile çalışması esastır. “Birlikten kuvvet doğar” ilkesi ile yola çıkan VESBO, bu güce inanır.

İş Prensiplerimiz:

1. İş idaresinde standart: VESBO çalışmalarını, iş yaptığı kişilerle, karşılıklı saygı, iş ahlakı ve dürüstlük çerçevesinde yürütür.

2. Yasalara uyma: VESBO üretimini ve satışını gerçekleştirirken bulunduğu ülkenin yasalarına uyar.

3. Sosyal faaliyetler: Plastik borunun yeni tanındığı ve kullanılmaya yeni başlanıldığı ülkelerde VESBO, o ülkenin yetkililerine standartları oluşturmada yardımcı olur.

4. Ürün güvenilirliği: VESBO’nun ürettiği ürünler satış sonrasında da VESBO’nun güvencesi altındadır. Herhangi bir ürünle ilgili sorununuzu direk veya bayimiz aracılığıyla bize ilettiğinizde en kısa zamanda konu ile ilgili bir yanıt verilecektir.

5. Çevreye saygı: VESBO üretimini çevre ve insan sağlığını tehlikeye sokmayacak şekilde yapar. Bu çerçevede yasaların koymuş olduğu kurallara titizlikle uyar.

6. Kurallara uyma: VESBO üretimini ve satışlarını yukarıda saydığımız kurallar çerçevesinde gerçekleştirecektir. Üst yönetim kendi içinden seçtiği yönetim temsilcisini bu göreve atayarak kendisinin ve diğer çalışanların bu kuralların dışına çıkmasını engeller. Üst yönetim, bu kurallara uyma gerekçesiyle kaybedilen bir işten, idareyi sorumlu tutamaz.

Ürünler

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri