Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Vesbo Metalli Ek Parçaları

VESBO PP-R metalli tesisat boruları ek parçaları, TS EN ISO 15874-3 standardına uygun olarak, 20 mm-75 mm arası çaplarda üretilir. Ürünlerimiz 65 bar basınç altında test edilir. Standart dışı ürünler metal-plastik arası sızdırma başta olmak üzere, tesisatta mekanik olarak birçok sorun olabileceği gibi, basınç kayıplarına ve tortu oluşumuna uygun bir ortam sağlayabilmektedir.

GENEL ÖZELLİKLERİ

  • VESBO metalli tesisat boruları ekleme parçalarının üretiminde ana hammadde olarak özel MS 58 pirinç kullanılmaktadır.
  • VESBO metalli tesisat boruları ek parça sistemlerinin işlevini eksiksiz olarak yerine getirebilmesi sistemde doğru O-Ring conta kullanılması ile mümkündür. Kullandığımız O-Ringler de, sentetik kauçuklar arasındaki en doğru hammadde olan Etilen Propilen Dien Monomer (EPDM) kullanılmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

  • Bina içi sıcak-soğuk sıhhi tesisat boruları
  • Bina içi ısıtma sistemleri
  • Klima sistemleri
  • Endüstriyel boru sistemleri

TEKNİK BİLGİLER

  • Vesbo Metalli tesisat boruları ek parçalar 20 mm-75 mm çapları arasında üretilir.

EK BİLGİLER

Vesbo Metalli Ek Parçaları  ve diğer bina içi su borusu sıcak-soğuk sıhhi tesisat sistemleri ile güvenli, hızlı ve sağlıklı çözümler sunmaktadır. Vesbo Metalli Tesisat Boruları Ek Parçalar ve boru kelepçesi 20 mm-75 mm çapları arasında boru üreticisi firmasıdır. Vesbo Metalli Ek Parçaları, bina içi sıcak-soğuk sıhhi tesisat boruları olarak kullanılan stabil boru ürünlerine montaj kolaylığı sağlar.

Ürünler

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri