301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

400 Bad Request
400 Bad Request
Please forward this error screen to euk-87636.eukservers.com's WebMaster.

Your browser sent a request that this server could not understand:

  • (none)/2017sw.txt (port 80)

Montaj Tekniği

KÜÇÜK ÇAPLI BORULARIN MANŞONLA BİRLEŞTİRİLMESİ

  • Boruya birleştirilecek manşon ve borunun birleşme yüzeyleri kuru bir bez ile silinir. Manşon üzerine yapıştırıcı sürülür (üzerinde T yivinin olduğu ve akış yönüne kavisli tarafa). Manşon üzerindeki yapıştırıcı yüzeye iyice dağıtılır.
  • Manşonun boru ile bağlantısı dikkatlice yapılır. Ekleme yapılacak borunun iç yüzeyleri silinir ve borunun birleşme yüzeylerine yapıştırıcı sürülür.
  • Manşonlu borunun 1-2 cm. kadar eklenecek boruya girmesi sağlanır. Eklemenin yapıldığı manşon yüzeyine yapıştırıcı sürülür.
  • Yapıştırıcı manşonun tüm yüzeylerine iyice dağıtılır ve boruların manşon yardımıyla birbirine birleştirilmesi sağlanır.

BÜYÜK ÇAPLI BORULARIN MANŞONLA BİRLEŞTİRİLMESİ

  • Bağlantı yapılacak boruların birleşme yüzeyleri ile manşonun yüzeyi temizlenir. Manşon üzerine yapıştırıcı sürülür (manşon üzerinde T yivinin olduğu tarafa) Manşon üzerindeki yapıştırıcı, yüzeye iyice dağıtılır.
  • Bir eleman yapıştırıcı sürülmüş manşon ile, montaj işlemini yapmak üzere boru içerisine girer. Manşonun akış yönünü gösteren tarafı (boru iç yüzeyi ile birleştirildiğinde yüzey ile sıfır olan taraf) hattın akış yönüne bakmalıdır. Boru içerisinde manşonun birleşme kenarları yan tarafa gelmeli ve manşona kavis verilmelidir.
  • Bir önceki işlem esnasında manşonun stop çizgisinin, iki boru arasındaki boşluğa denk gelebilmesi amacıyla bir eleman dışardan yönlendirme yapmalıdır.
  • Boruların birleşme yüzeylerinde manşondan kaynaklanan bir boşluk kalmamalıdır. Birleştirme işlemi sonrası ek yerleri içerden ye dışardan kontrol edilmelidir. Dolgu malzemesinin serilmesi sırasında ek yerlerine dikkat edilmelidir.
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Hakkımızda

Ürünler

Hizmetler


Referanslar

İletişim

Sosyal medyada Vesbo'yu takip edin.

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.