Vesbo Türkiye Yurt içi ve Yurt dışı Sertifikalı Altyapı Boru Sistemleri

Kullanım Alanları

KULLANIM ALANLARI

KANALİZASYON/ YAĞMURSUYU SİSTEMLERİ

  • Q150 mm – Q2600 mm arasında geniş bir üretim yelpazesine sahip Spira Pipe uPVC borular menholden menhole eksiz üretilebilme özelliği sayesinde kanalizasyon ve yağmursuyu sistemleri için ideal malzemedir. Kolay montajı ve yüksek akışkanlığı ile Belediyeler, Köy Hizmetleri, Toki ve Uydukentler tarafından tercih edilmektedir.

ENDÜSTRİYEL UYGULAMALAR

  • Uzun ömürlü ve kimyasallara karşı yüksek dirence sahip uPVC hammaddeden mamül, Spira Pipe uPVC borular Organize Sanayi Bölgeleri altyapıları, endüstriyel atıkların taşınması, dere ıslahı gibi projelerde kullanılmaktadır. %100 sızdırmaz yapısı ile çevre dostudur.

OTOYOL (DRENAJ) UYGULAMALARI

  • Spira Pipe uPVC Borular; Karayollarında ve Otoyol İnşaatlarında yol boyunca yüzeysel drenaj amaçlı ve yol sanat yapıları (menfezler) yerine kullanılmaktadır. Esnek bir yapı olan asfalt yüzeyde, trafik yüklerinden meydana gelen düşey yöndeki hareketleri absorbe ederek yol üst yapısında deformasyon oluşmasını önler.

HES (HİDROELEKTRİK SANTRAL) UYGULAMALARI

  • Hızlı ve yerinde üretim teknolojisine sahip Spira Pipe uPVC Borular; iş bitirme süresinin çok önemli olduğu Hidroelektrik Santrali inşaatlarında İletim hatlarında tercih edilerek, yatırımın en kısa zamanda geri dönmesini sağlamaktadır.

Ürünler

İletişim

vesbo certification

Novaplast Plastik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otakcılar Cd. No.80 Eyüp / İstanbul / Türkiye Tel : +90 212 467 77 30 Fax: +90 212 467 77 38
Novaplast Plastik San. ve Tic. A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.
www.vesbo.com { VESBO TÜRKİYE } info@vesbo.com

Bilgi Toplumu Hizmetleri